slaczek

Nasze motto:

    „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp,wspólna praca to sukces."

Henry Ford


Mamy już 20 lat. Na rynku istniejemy od lutego 1992 roku. Powstanie firmy zawdzięczamy Krystianowi Kwoczała. To On był założycielem firmy i dzięki ciężkiej pracy całej rodziny możemy poszczycić się takim długim stażem na rynku. Mając na uwadze wiele lat poświęceń i ciężkiej pracy, jako kontynuator rodzinnej firmy pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim obecnym i byłym Pracownikom a w szczególności mojej rodzinie. Dzięki pracy naszej rodziny dziś możemy świętować okrągłą rocznicę istnienia naszej firmy. Raz jeszcze wszystkim dziękuję.

 

Tak jak już napisałem na rynku jesteśmy od 1992 roku, wtedy to nikt jeszcze na dobrą sprawę nie miał do czynienia z czymś takim jak „biuroserwis”. Wówczas „rządzili” zaopatrzeniowcy. Jednak wszystko się zmienia. Tak nastał czas firm biuroserwisowych.
Jesteśmy firmą rodzinną, co w znaczący sposób przekłada się na podejście do Klienta i utrzymywanie odpowiednich relacji biznesowych. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, dzięki któremu mamy przyjemność współpracować z takimi samymi firmami rodzinnymi jak nasza oraz obsługiwać duże zakłady produkcyjne , instytucje oświatowe, jednostki badawcze oraz jednostki budżetowe. Możemy się poszczycić długą listą jednostek budżetowych, z którymi realizowaliśmy umowy i kontrakty przetargowe.

 

Podwaliną dla obecnego kształtu naszej firmy był niewielki sklep papierniczy i duża wola walki o Klienta. W chwili obecnej nasza firma dzięki doświadczeniu Pracowników jakich zatrudnia jest w stanie zrealizować każde nawet najbardziej wyszukane zamówienie. Nasza oferta obejmuje wszystkie artykuły biurowe, szkolne, materiały eksploatacyjne oryginalne i zamienne do drukarek i sprzętu biurowego, sprzęt i urządzenia biurowe, artykuły spożywcze i środki czystości.

 

Ponadto od 1996 roku jesteśmy producentem stempli i pieczątek . Od 8 lat posiadamy urządzenie laserowe marki TROTEC. Dzięki niemu jesteśmy w stanie poza wykonaniem pieczątki w ciągu 1 minuty wygrawerować dowolne znaki oraz logotypy na takich materiałach jak: szkło, drewno, guma, skóra, plastik, korek, aluminium powlekane itp.
Reasumując jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom szeroką gamę produktów i usług niezbędnych do efektywnego prowadzenia działalności. Naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych Klientów. Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, dzięki którym ich praca stanie się jeszcze bardziej wydajna i satysfakcjonująca.
Nasi Klienci mają świadomość , że są dla nas najważniejsi a nasza oferta oraz obsługa ma gwarantować im najwyższą jakość.

 
 
Jako „zespól” mamy nadzieję że połączenie sił z naszą firmą będzie początkiem wspólnego sukcesu.